Walentynki 2022

Jak co roku, z okazji Dnia Zakochanych, przygotowaliśmy dla naszych Gości specjalne menu, które sprawi, że ten wyjątkowy wieczór we dwoje będzie nie tylko przyjemny, ale i pełen doskonałych kompozycji smaków i aromatów. Sercem karty walentynkowej są owoce morza, znane jako najsilniejszy, naturalny afrodyzjak. Zobacz menu TUTAJ

menu walentynki_topollino.jpg

Nowe menu

Z przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji i degustacji wykwintnych potraw, które pojawiły się w nowej karcie dań. Menu bazuje m.in. na produktach sezonowych,

a także owocach morza, kuchni włoskiej i kuchni regionu. Do zobaczenia!

2C8A6777.jpg

Tarcza Finansowa PFR 2.0

Informujemy o uzyskaniu przez restaurację Topollino w Częstochowie Subwencji Finansowej w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju Mikro, Małych i Średnich Firm". Podmiotem udzielającym wsparcia był PFR SA.

plansza informacyjna PFR pion srodkowa.jpg

Wina na każdą okazję

Jesteśmy koneserami wina. Od lat poszukujemy trunków, które spełnią najwyższe oczekiwania naszych Gości. Aktualnie w naszej karcie oprócz win włoskich, mocną pozycję zajmują nasze polskie, regionalne wina z Winnicy Płochockich.

Wszystkie wina dostępne w Topollino możecie kupić z dostawą do domu w korzystnych cenach. 

O szczegóły pytajcie w restauracji.

TOP_wina.jpg

O nas w mediach

Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu o restauracji Topollino, który ukazał się w magazynie "Modny Śląsk". Właściciele lokalu opowiadają o początkach restauracji Topollino, naszych kulinarnych specjalnościach oraz planach na przyszłość > KLIKNIJ TUTAJ

Topollini_zespol

Oferta świąteczna

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż... Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty świątecznej, w której znajdziecie tradycyjne, polskie potrawy wigilijne i świąteczne.

Wśród naszych propozycji m.in.: aromatyczna zupa grzybowa, świąteczny bigos, kaczka pieczona w jabłkach i pomarańczy. Pełna oferta TUTAJ

oferta swiateczna topollino 2021.jpg

Sezonowana wołowina

Sezonowana wołowina to nasza specjalność! Mięso, z którego przygotowujemy steki sezonujemy ,,na sucho" przez minimum 28 dni.

W trakcie tego procesu kontrolujemy temperaturę, wilgotność oraz przepływ powietrza w specjalnie przygotowanej chłodni. Sezonowanie nadaje naszym stekom niepowtarzalny, wyrazisty i głęboki smak.

stek głowny.jpg

Dostawa i odbiór

Restauracja Topollino wciąż realizuje zamówienia z dostawą pod wybrany adres oraz z odbiorem osobistym. W trosce o Państwa bezpieczeństwo zachowujemy wszelkie środki ostrożności w przygotowaniu i dostawie potraw.  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu > MENU TUTAJ

TOP_nawynos.jpg

Śródziemnomorskie

czwartki i piątki

W każdy czwartek i piątek zapraszamy do naszej restauracji na Dni Śródziemnomorskie. Jest to atrakcyjna propozycja dla amatorów owoców morza, okazja do delektowania się smakami w naszej rodzimej kuchni niedostępnymi. Serwujemy m.in. wyborną zupę rybną, makarony z owocami morza czy Mule a’la Marinara. Oferta specjalna obowiązuje tylko w ofercie stacjonarnej (nie na dowóz).

Spaghetti z owocami morza.jpg