Dostawa i odbiór

Restauracja Topollino wciąż realizuje zamówienia z dostawą pod wybrany adres oraz z odbiorem osobistym. W trosce o Państwa bezpieczeństwo zachowujemy wszelkie środki ostrożności w przygotowaniu i dostawie potraw.  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu > MENU TUTAJ

TOP_nawynos.jpg

Śródziemnomorskie

czwartki i piątki

W każdy czwartek i piątek zapraszamy do naszej restauracji na Dni Śródziemnomorskie. Jest to atrakcyjna propozycja dla amatorów owoców morza, okazja do delektowania się smakami w naszej rodzimej kuchni niedostępnymi. Serwujemy m.in. wyborną zupę rybną, makarony z owocami morza czy Mule a’la Marinara. Oferta specjalna obowiązuje tylko w ofercie stacjonarnej (nie na dowóz).

Spaghetti z owocami morza.jpg

Wina na każdą okazję

Jesteśmy koneserami wina. Od lat poszukujemy trunków, które spełnią najwyższe oczekiwania naszych Gości. Aktualnie w naszej karcie oprócz win włoskich, mocną pozycję zajmują nasze polskie, regionalne wina z Winnicy Płochockich.

Wszystkie wina dostępne w Topollino możecie kupić z dostawą do domu w korzystnych cenach. 

O szczegóły pytajcie w restauracji.

TOP_wina.jpg

O nas w mediach

Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu o restauracji Topollino, który ukazał się w magazynie "Modny Śląsk". Właściciele lokalu opowiadają o początkach restauracji Topollino, naszych kulinarnych specjalnościach oraz planach na przyszłość > KLIKNIJ TUTAJ

Topollini_zespol